0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Me dëshminë e Goran Trajkovskit dhe Muhamed Zeqirit vazhdoi gjykimi për “Softuerë”.

Në Gjykatën themelore penale në Shkup sot ka vazhduar gjykimi për rastin “Softuerë”, në të cilin i akuzuari i parë është ish-sekretari i përgjithshëm i Qeverisë, Dragi Rashkovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle