Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Me dekret të Putinit, Rusia bëhet pronare e centralit bërthamor ukrainas Zaporozhje

Presidenti rus, Vlladimir Putin me dekret të publikuar sot urdhëroi marrjen e centralit bërthamor ukrainas Zaporozhje dhe regjistrim në pronësi të Federatë ruse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle