Evropë SQEvropë.Portal SQ

Me aeroplan qeveritar japonez, 20 refugjatë ukrainas kanë arritur në Tokio

Japonia sot ka pritur 20 ukrainas të cilët kanë ikur nga lufta dhe kanë arritur në aeroportin në Tokio me aeroplan të qeverisë japoneze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle