Evropë SQEvropë.Portal SQ

Më 18 janar do të zgjidhet kryetar i ri i PE-së

Parlamenti Evropian më 18 janar do ta zgjedhë kryetarin e ri të institucionit dhe deri atëherë me PE-në do të udhëheq zëvendëskryetari i parë i deritanishëm Robert Mecolla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle