0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mbyllja e rrugës nga fshati Bejli drejt Ponikvës për shkak të një gare automobilistike

Komunikacioni në aksin rrugor nga fshati Bejli i Koçanit drejt Ponikvës do të jetë i mbyllur sot dhe nesër për shkak të mbajtjes së garës ndërkombëtare në automobilizëm nga kalendari i FIA-CEZ në shtigje kodrinore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle