E përzgjedhur SQ

Mbyllja e centralit bërthamor në Ukrainë zvogëlon rreziqet e një fatkeqësie bërthamore

Mbyllja e detyruar e centralit bërthamor të rrezikuar dhe të dëmtuar Zaporozhje të Ukrainës, më e madhja në Evropë në masë të madhe ulë rrezikun e një fatkeqësie rrezatimi që ka munduar botën për javë të tëra.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle