Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mbyllen vendvotimet në Kosovë

Në Kosovë janë mbyllur vendvotimet në të cilat  1.885.448 qytetarë votuan për kryetarë dhe 1.002 këshilltarë në 38 komuna.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle