0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Mbreti dhe mbretëresha suedeze pozitivë në Kovid-19

Mbreti i Suedisë Karl Gustav i gjashtëmbëdhjeti dhe mbretëresha Silvia janë pozitivë në Kovid-19, konfirmoi sot Pallati mbretëror në Stokholm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle