Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mbretëresha Elizabeta me porosi deri te Bajdeni: Mendimet dhe lutjet e mia janë me viktimat dhe të mbijetuarit e sulmit të 11 shtatorit

Mbretëresha britanike Elizabeta ka thënë se lutet për viktimat dhe të mbijetuarit nga sulmet në SHBA më 11 shtator dhe ka nderuar bashkësitë që u bashkuan në rindërtimin e rrënimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle