Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mbretëresha Elizabeta e anuloi udhëtimin për në Irlandën e Veriut pas këshillës së mjekut

Mbretëresha Elizabeta e Dytë nuk është ndjerë mirë, dhe kështu që ajo "pa dëshirë" e pranoi këshillën e mjekut ta anulojë udhëtimin në Irlandën e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle