0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MBPEU: Janë publikuar më shumë se shtatë shpallje publike – 13.785 hektarë tokë bujqësore, të vendosur në dispozicion për bujqit

Qeveria dhe Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU) ka publikuar shtatë shpallje publike për ndarjen me qira të tokës bujqësore shtetërore deri dhe mbi tre hektarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle