0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

MBPEU: Edhe dy ditë për dorëzimin e aplikacioneve për marrje me qira të tokës bujqësore deri në tre hektarë

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU), përkujtojnë se më 30 qershor skadon afati për aplikimin e katër konkurseve publike për marrje me qira të tokës bujqësore deri në hektarë dedikuar rritjes së plantacioneve shumëvjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle