0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

MBPEU: Deri më 30 qershor do të vazhdohet afati për aplikim për subvencione bujqësore

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, i njofton bujqit se në Qeveri është dorëzuar kërkesë për ndryshimin e Programit dhe Dekretit për mbështetje financiare në bujqësi, me të cilin do të vazhdohet afati për aplikim për subvencione deri më 30 qershor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle