0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

MBPEU: Deputetët në seancën e sotme të miratojnë unanimisht ndryshimet në Ligjin për bujqësi

Konsensusin e Komisionit kuvendor për bujqësi, pylltari dhe ekonominë e ujërave, me të cilin unanimisht u miratuan ndryshimet në Ligjin për bujqësi dhe zhvillim rural, duhet ta tregojnë deputetët në seancën e sotme plenare, apelon Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle