Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mbledhje urgjente e BE-së që t’i ndihmohet Ukrainës pas sulmeve hakere

Bashkimi Evropian ka dënuar hakimin e faqeve të internetit të Qeverisë ukrainase dhe ka mobilizuar të gjitha burimet e saj për të ndihmuar Kievin. Kështu ka deklaruar sot shefi i diplomacisë evropiane, Josep Borell, transmeton Beta..

Butoni Kthehu në krye
Mbylle