0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Mbledhje të Komisionit për Politikë të Jashtme dhe Komisionit Ligjvënës- Juridik

Në Kuvend sot mbledhje do të mbajnë Komisioni për Politikë të Jashtme dhe Komisioni Ligjvënës-Juridik.

Shkup, 15 korrik 2021 (MIA) – Në Kuvend sot mbledhje do të mbajnë Komisioni për Politikë të Jashtme dhe Komisioni Ligjvënës-Juridik.

Në rend dite të dy mbledhjeve është propozimi i ligjit për ratifikimin e Marrëveshjes ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Gjeorgjisë për heqjen e vizave. fc/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle