0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mbledhje të Komisionit kuvendor për politikë të jashtme dhe të Komisionit ligjdhënës-juridik

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot mbledhje do të mbajnë Komisioni për politikë të jashtme dhe Komisioni ligjdhënës-juridik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle