0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Mbledhje të katër komisioneve kuvendore

– Në Kuvend sot mbledhje do të mbajnë komisionet për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, për çështje evropiane, për punë dhe politikë sociale dhe për bujqësi, pylltari dhe ekonomi të ujërave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle