0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mbledhje solemne dhe mirënjohje për punonjësit e Armatës dhe Ministrisë së Mbrojtjes

Në kuadër të aktiviteteve me të cilat Armata feston 30 vjetorin e saj, sot është zhvilluar mbledhje solemne e të punësuarve të Shtabit të Përgjithshëm të Armatës dhe Ministrisë së Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle