0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mbledhje për situatën e murtajës afrikane të derrave

 Dhoma Veterinare sot do të mbajë një takim me përfaqësues të shoqatave veterinare të përfshira në aktivitete me interes publik, në të cilën do të diskutohet gatishmëria, hapat e ardhshme, problemet dhe vështirësitë në zbatimin e aktiviteteve për kontrollin dhe shuarjen e murtajës afrikane të derrave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle