0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQTekste origjinale SQ

Mbledhje e Shtabit të krizës së Komunës së Tetovës

Dje me fillim në orën 15:00 u mbajt mbledhja e Shtabit të Krizës në Komunën e Tetovës lidhur me gjendjen e krijuar pas vërshimeve dhe zjarrit që kaploi  depon për materiale izoluese në Tetovë, ku u diskutua në detaje gjendja momentale dhe nevoja për ndërmarrjen e hapave konkret.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle