Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Mbledhje e përbashkët e Qeverive të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës në Elbasan, nënshkruhen 16 marrëveshje

Mbledhja e përbashkët, e shtata me radhë e Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Qeverisë së Republikës së Shqipërisë po mbahet sot në qytetin e Elbasanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle