0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mbledhje e Komisionit kuvendor për mbrojtje dhe siguri

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot mbledhje do të mbajë Komisioni për mbrojtje dhe siguri dhe Komisioni ligjvënës-juridik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle