0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Mbledhje e Këshillit qendror të LSDM-së: Zaevi nuk heq dorë nga dorëheqja

Këshilli qendror i LSDM-së rreth tre orë ka diskutuar në selinë e partisë, ndërsa anëtarët e organit më të lartë partiak siç kanë informuar prej atje kanë diskutuar për dorëheqjen e liderit Zoran Zaev dhe pasardhësin e tij eventual.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle