0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mbledhja e parë e Këshillit për partneritet, tregti dhe bashkëpunim ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Mbretërisë së Bashkuar

Këshilli për partneritet, tregti dhe bashkëpunim ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Mbretërisë së Bashkuar, sot në Shkup do ta mbajë mbledhjen e parë përuruese në të cilën nga ana e Maqedonisë së Veriut do të bashkëkryesojë ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, ndërsa në emër të Mbretërisë së Bashkuar do të bashkëkryesojë ministrja, Vendi Morton e cila prej dje është për vizitë në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle