Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Mbi 8.000 self teste pozitive të nxënësve dhe mësimdhënësve në Greqi

Deri mbrëmë vonë janë paraqitur 8.278 rezultate pozitive nga self testet e bëra, përkatësisht testet për përdorim shtëpiak, të domosdoshëm për nxënësit dhe punonjësit e arsimit në Greqi, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle