0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Mbi 70 vende të punës dhe bruto rroga nga 2.000 euro me investimin e ri të “Almak” dhe Dura automotiv sistems”

Kompania koreanojugore “Almak” dhe kompania amerikane “Dura automotiv sistems” sot në ZTZHI 2 në Shkup e ka shënuar fillimin e investimit të përbashkët në Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle