0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Mbi 638 mijë qytetarë kanë marrë vaksinën, interes i shtuar për imunizimin

Interesimi i shtuar për vaksinimin u vërejt dje në mesin e qytetarëve, kumtoi Ministria e Shëndetësisë, duke theksuar se imunizimi po vijon pa pengesa në të gjitha pikat e vaksinimit në të gjithë vendin, ndërsa vaksinimi në terren është duke vijuar në vende më të vogla dhe zonat rurale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle