0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mbi 300 persona në izolim në Kumanovë, Likovë dhe Nagoriçan të Vjetër

Sipas të dhënave të SPB Kumanovë, në izolim në rajonin e komunave të Kumanovës, Likovës dhe Nagoriçanit të Vjetër gjithsej ka 300 persona, kumtuan sot autoritetet kompetente. Prej tyre në rajonin e Kumanovës në izolim gjithsej ka 242 persona, prej të cilëve 209 janë pozitivë, ndërsa 33 janë kontakte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle