Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mbi 300.000 njerëz në Britani të Madhe i kanë shkelur rregullat e karantinës

Pothuajse një e treta e njerëzve të cilët kanë mbërritur në Angli dhe Irlandën Veriore  gjatë përhapjes së llojit delta të koronavirusit i kanë shkelur rregullat e karantinës publikoi Bi-Bi-Si.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle