0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mbi 200 persona në Kumanovë, Likovë dhe Nagoriçan të Vjetër janë në izolim

Në rajonin e komunave Kumanovë, Likovë dhe Nagoriçan i Vjetër sipas evidencës së SPB Kumanovë, në izolim janë gjithsej 207 persona, përderisa 40 persona nënshkruan deklarata për vetëizolim, informoi sot policia e Kumanovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle