0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Mbi 1100 qytetarë të Kërçovës janë vaksinuar kundër gripit sezonal

Në dy javët e para nga fillimi i vaksinimit kundër gripit sezonal në Shtëpinë Shëndetësore në Kërçovë janë vaksinuar 1020 qytetarë dhe plotësisht mbi 100 qytetarë janë vaksinuar për gripin sezonal me vaksina komerciale në Qendrën për Shëndet Publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle