0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Mbi 11 milionë euro investime për sistem të ri navigacioni në M-NAV

- Mbi 11 milionë euro investojmë në modernizimin e sistemit të navigacionit në M-NAV, me qëllim që të mundësojmë punë më efikase të Kontrollit të fluturimit dhe për komunikacion ajror më efikas në vend, deklaroi ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, gjatë vizitës së tij të sotme në M-NAV.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle