0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mbi 10 mijë raste aktive me Kovid-19, prej tyre 64 për qind janë në tre qytete – Shkup, Tetovë dhe Gostivar

Numri i rasteve aktive me Kovid-19 në vend është 10.380, prej të cilëve mbi gjysma apo 5.562 janë regjistruar vetëm në pesë ditët e fundit. Një e treat e rasteve aktive janë vetëm në tre qytete – Shkup, Tetovë dhe Gostivar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle