Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Mbi 1.100 personel mjekësor nga Gjermania do të shkojnë në Ukrainë dhe në vendet fqinje që të ndihmojnë

Mbi 1.100 personel mjekësor nga Gjermania janë regjistruar në portalin e Shoqatës federale të mjekëve, për të shkuar në Ukrainë dhe në vendet fqinje, me qëllim që t'i ndihmojnë të sëmurëve dhe të plagosurve. Informacionin e ka dhënë kryetari i shoqatës, Klaus Rajnhard në një deklaratë për „Redaktionsnetzwerk Deutschland“.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle