0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Mbështetja greke për europerspektivën e Maqedonisë së Veriut mbetet e pandryshuar, por me përmbushjen e kushteve të vendosura

- Mbështetjen greke për perspektivën evropiane të Maqedonisë së Veriut, si dhe të  vendeve të tjera të rajonit, e shprehu dhe përsëriti zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Greqisë, Aleksandar Papajoanu në brifingun e sotëm të rregullt me gazetarët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle