0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Mbërriti në Shqipëri grupi i parë prej 121 afganësh

Grupi i parë prej 121 afganësh mbërriti në Shqipëri herët në mëngjes dhe u pritën në aeroport nga ministrja e Punëve të Jashtme shqiptare Olta Xhaçka dhe nga ambasadorja amerikane në Tiranë, Juri Kim.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle