0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mbërritën ekspertët gjermanë për hetimin e zjarrit në spitalin e Tetovës

– Një ekip i ekspertëve gjermanë të cilët duhet t’i hetojnë shkaqet dhe rrethanat për zjarrin në spitalin modular për Kovid në Tetovë, sot mbërritën në shtet, konfirmuan për MIA-n nga Qeveria.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle