Futboll SQSport SQ

Mbape: Mund ta imagjinoj zhgënjimin e Realit

Futbollisti francez Killian Mbape deklaroi sot se është i vetëdijshëm për zhgënjimin që i shkaktoi Real Madridit duke refuzuar të largohet nga PSZH-ja dhe t'i bashkohet radhëve të kampionëve të Spanjës, por shtoi se do të bëjë tifo për Real Madridin gjatë finales në Ligën e Kampionëve kundër Liverpulit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle