0_Sport,Portal SQSport SQ

Mbape është kandidati kryesor për Topin e Artë në përzgjedhjen e “Goal”-it

Kilian Mbape është kandidati numër një për të fituar Topin e Artë. Sulmuesi njëzet e tre vjeçar i PSZH-së dhe i kombëtares franceze u bë favorit në luftën për çmimin individual më prestigjioz sipas “Goal”-it.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle