0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Mbape e vazhdoi kontratën me PSZH-në deri në vitin 2025

Reprezentuesi francez, Kilian Mbape e ka vazhduar kontratën me PSZH-në edhe për tre vjet dhe do të mbetet në “Parkun e princave” deri në vitin 2025.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle