Sport SQ

Mbape: Dua ta fitoj Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Botës në vitin 2022

Futbollisti i Pari Sen-Zhermen, Kilian Mbape i ka shprehur dëshirat e tij për vitin e ri 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle