0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQTekste origjinale SQ

Mbahet mbledhja e 19-të e Qeverisë se Republikës së Maqeodnisë së Veriut

Në kontekst të ngjarjeve të fundit lidhur me Ukrainën, me propozim të Ministrisë së Punëve të Jashtme, Qeveria në mbledhjen e rregullt të 19-të e miratoi Informacionin për gjendjen me qytetarët e shtetit tonë në Ukrainë dhe nevojën për marrjen e masave për pranimin e shtetasve ukrainas të cilët janë të detyruar ta lëshojnë vendin e tyre.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle