0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mbahet Këshilli Ekonomik në përbërje të zgjeruar: Është koha për sjellje të përgjegjshme me energjensat, solidaritet dhe mbështetje për kategoritë e rrezikuara të qytetarëve

Gjendja energjetike është stabile, ndërsa javën e ardhshme Qeveria do të dalë me masa konkrete të synuara për kategoritë më të rrezikuara të qytetarëve dhe kompanive.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle