0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MATTO nikoqir i biznesmenë nga Kosova – takime biznesi për bashkëpunim më intensiv

Oda Ekonomike e Maqedonisë - Turqisë (MATTO) sot do të jetë nikoqir i Odës Ekonomike Kosovë - Turqi (KTTO) dhe Shoqatës së Biznesmenëve dhe Zejtarëve "ESNAF" nga Kosova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle