0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQ

MATTO: Delegacioni ekonomik nga Edreneja për vizitë në Maqedoninë e Veriut

Oda ekonomike Maqedoni-Turqi (MATTO) sot është nikoqire e kompanive anëtare të Odës ekonomike dhe industriale të Edrenesë, Republika e Turqisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle