0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Mateus: Pse Baјerni mos të nënshkruajë me 38-vjeçarin Riberi, unë kam luajtur kur isha 39 vjeçar

Ish-lojtari i Baernit dhe Gjermanisë, Lotar Mateus, beson se klubi bavarez duhet ta kthejë mesfushorin 38-vjeçar, Frank Riberi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle