Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Mask: Ekonomia e Kinës do të jetë dyfish apo trefish më e madhe se ajo amerikane

Ekonomia kineze së shpejti do të jetë dy deri tre herë më e madhe se ajo e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, sipas Ilon Mask, sipërmarrës amerikan dhe themelues i SpaceX.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle