Uncategorized SQ

Masi shpreson se talebanët do ta përmbushin premtimin dhe do të lejojnë që civilët të largohen

Gjermania do të presë që talebanët të formojnë qeveri që të shohin nëse islamistët do ta përmbushin premtimin se do t'u lejojnë civilëve ta lëshojnë Afganistanin me fluturime nga aeroporti në Kabul, deklaroi sot ministri gjerman i Punëve të Jashtme Hajko Masi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle