0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MASH: Viti shkollor do të fillojë më 1 shtator, deri tani janë vaksinuar rreth 60 për qind e kuadrit

Njëzet ditë para vitit të ri shkollor, Ministria e Arsimit dhe Shkencës bëri të ditur se ai do të fillojë më 1 shtator, dhe se  përgatitjet janë intensive për fillim në kushte të pandemisë përmes qasjes me të cilën do të sigurohet zhvillim pa problem të mësimit, por edhe mbrojtjen e shëndetit publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle